O nas

Najpierw poznajesz osobę, która w jakiś specjalny sposób na Ciebie działa. Może to jest miłość od pierwszego wejrzenia i na sam widok ukochanej/ukochanego masz motyle w brzuchu? A może znacie się już od wielu lat, jesteście wspaniałymi przyjaciółmi i pewnego dnia zauważacie, że to co was łączy już dawno nie jest zwykłą przyjaźnią, a czymś znacznie więcej.

Z upływem czasu tworzycie związek, który wspaniale się rozwija – jesteście szczęśliwi, aż pewnego dnia… coś zaczyna się psuć. Najpierw swary i różnice zdań, z czasem pojawiają się kłótnie i już nie możecie ze sobą wytrzymać. Może być również tak, że zamiast kłótni pojawiają się ciche dni, których jest coraz więcej i więcej. I nagle pewnego dnia zaczynacie zastanawiać się jak to się stało, że ukochana osoba stała się nagle tak zupełnie obca.

Potem pojawia się myśl o separacji lub rozwodzie. Tyle tylko, że nie zawsze jest to najlepsze wyjście z sytuacji. Małżeństwo czy wieloletni związek warto ratować. Jeśli nie potraficie poradzić sobie sami z problemami, spróbujcie skorzystać z pomocy psychologów.

Wiele poradni psychologicznych w swojej ofercie posiada specjalnie przygotowaną terapię dla par. Dzięki rozmowie z terapeutą lub wspólnej terapii grupowej, wiele par stwierdza, że ich problemy można rozwiązać. Terapia dla par umiejętnie prowadzona pomaga odnaleźć zagubione uczucia i wspólne zrozumienie.

Jeśli macie problemy w związku odwiedźcie poradnię i spróbujcie go uratować.